Ochrona osobista

Nasza firma specjalizuje się w ochronie osobistej. Mimo, iż inne usługi świadczymy głównie na terenie Trójmiasta i okolic, starając się maksymalnie dostosować do potrzeb naszych klientów, usługi z zakresu ochrony osobistej świadczymy zgodnie z potrzebami klienta. Podstawowym zadaniem przy świadczeniu usług przez Agencję Ochrony Predator jest zapewnienie osobom chronionym bezpieczeństwa oraz nietykalności osobistej.

Wysoki standard usług z tego zakresu, gwarantują nasi starannie wybrani, wykwalifikowani pracownicy, w większości rekrutowani spośród byłych funkcjonariuszy jednostek antyterrorystycznych policji, jednostek specjalnych wojska i osób trenujących sporty walki. Każdy z naszych pracowników posiada specjalistyczne wyszkolenie z zakresu technik samoobrony, strzelania sytuacyjnego oraz zachowania w sytuacjach zagrożenia. Cechują się oni także wysoką sprawnością fizyczną, kulturą osobistą oraz umiejętnością stosownego zachowania w każdej sytuacji.

Ubiór, wyposażenie oraz ilość naszych pracowników uzależniamy całkowicie od indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W razie konieczności oferujemy własny samochód, w którym nasz pracownik będzie pełnił rolę zarówno ochroniarza jak i kierowcy, co znacznie ułatwi pobyt w Trójmieście klientów nie znających miasta. (Podczas obsługi klientów zagranicznych zapewniamy pracownika znającego język angielski.)

Zawsze dbamy o pełen komfort i zachowanie prywatności osób będących pod naszą opieką. Pełen profesjonalizm i dyskrecja naszych pracowników sprawia, iż mogą się Państwo czuć bezpiecznie przy minimalnej ingerencji w życie prywatne.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy nie tylko ochronę osobistą sprawowaną w dłuższych okresach czasu, ale także doraźną ochronę np. w sytuacji gdy klient podejmuje większą sumę pieniędzy lub innych kosztowności i chce je przetransportować.

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami ochrony osobistej zapraszamy do kontaktu w celu omówienia i ustalenia szczegółowego zakresu usługi jaki Państwa interesuje.

Agencja Ochrony Predator, 83-010 Rotmanka, Aleja Piłsudskiego 1A/IX/1, Tel. +48 537 677 677, email: biuro@agencjapredator.pl